Сучасні конструктори для дітей

Категория: Дети
Создано 05.02.2015

Конструктор складається з набору готових стандартних деталей, з яких можна зібрати безліч цікавих моделей, а також достатньо складних систем.Lego Конструктори не вимагають спеціальної підготовки та широко використовуються у моделюванні та в якості дитячих іграшок.

Дитячий конструктор по праву вважається найкращою розвиваючою іграшкою, який чудово розвиває сенсомоторику, просторову уяву, творче мислення та фантазію малюків. Більш старші діти завдяки конструкторам вчаться працювати з інструментами та пізнавати світ науки і техніки.

Дитячі конструктори складаються з деталей різних форм, розмірів та кольорів, які можуть бути вироблені з дерева, металу, пластмаси, кераміки тощо. існують також магнітні конструктори.

Дитячі конструктори рекомендовані в якості іграшки дітям від 1-го року, оскільки чудово розвивають дрібну моторику дитини, її логічні здібності та творчу уяву.

Виробники сучасних дитячих конструкторів обов’язково враховують сучасні психологічно‑педагогічні дослідження. Тому дитячі конструктори класифікують, виходячи з вікових груп, яким рекомендована та чи інша іграшка.

Такими віковими групами прийнято вважати:

  • Молодша вікова група від 1 до 4 років. Для цієї групи розробляються конструктори з дуже великими та яскравими деталями, щоби дитина випадково їх не проковтнула. Дитині з цієї групи може знадобитись допомога батьків, щоби розібратись з цією достатньо складною іграшкою.
  • Середня вікова група від 5 до 7 років. У дітей цієї групи просторова уява та логічне мислення вже розвинуті набагато краще, тому вони можуть збирати фігури без батьківської допомоги. Деталей в таких конструкторах більше і вони дрібніші, сюжет складніший, фігури більш деталізовані.
  • Старша вікова група від 8 років та вище. Конструктори для цієї групи характеризуються великою кількістю деталей (декілька сотень), складним сюжетом, набагато більше деталізованими фігурами.

Класифікувати дитячі конструктори можна також по матеріалу, сюжету, способу кріплення деталей, деталізацією фігур тощо. Детальніше про це Ви можете прочитати на lvbrick.com.ua.

Проте, яким би великим не був вибір, існує декілька загальних вимог до будь-якого дитячого  конструктора:

  • Якість деталей

З якого б матеріалу не були виготовлені деталі конструктора, усі вони повинні бути гладенькими і не мати гострих кутів та небезпечних елементів.

  • Якість кріплення

Фіксація деталей має бути міцною, але при цьому вони повинні легко з’єднуватись та роз’єднуватись.

  • Кольорова гама

Кольори деталей конструктора та їхнє поєднання мають бути природними і своєю кількістю не перевищувати п’яти.

  • Кількість варіацій

Число фігур (моделей), які можна скласти з даного конструктора. Чим більше – тим краще, адже в такому разі відкривається більш широке поле для дитячої творчої уяви.

  • Відповідність конструктора віку дитини

Дворічних малюків навряд чи потішить складний конструктор з сотнями дрібних деталей, так само як школярів не зацікавлять простенькі конструктори для малечі.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Women's Club
— новый женский проект в онлайне. Полезные советы на самые разнообразные темы не оставят Вас равнодушными, и помогут в самых непростых ситуациях. Заходите к нам почаще)

Новости

banner

Copyright © 2013. Копирование запрещено.

Мы следим за соблюдением авторских и иных прав, нарушение которых преследуется по закону. По всем вопросам пишите на наши контакты.

Яндекс цитирования